Každá bielizeň si vyžaduje výnimočnú starostlivosť. Je vyrobená z kvalitných materiálov, či už sú to nohavičky, tanga, podprsenky, korzety, nočné košieľky a iné podobné výrobky.

V prvom rade treba dodržiavať pokyny na ošetrenie uvedené na štítku prádla. Niektorú bielizeň môžete prať len ručne, inú
max 30°C, alebo 40° C. Ak je možné pranie v práčke tak je dobre použiť napr. bielizňové vrecko pre šetrnejšie pranie. Pri ručnom praní používajte jemný čistiaci prostriedok.

Osobitnú pozornosť treba dať prádlu s kosticami. Ak je to podprsenka tak treba zapnuť všetky háčiky pred pranim vďaka čomu môžete predísť napr. roztrhnutiu prádla poprípade inému zničeniu.

V žiadnom prípade nesušte bielizeň v sušičkách, radiátore, alebo farebné na slniečku. Prádlo nechajte voľne usušiť.

Spodné prádlo nežehliť pretože podprsenky a nohavičky sú vyrobené z veľmi jemného materiálu. Výnimkou sú určite druhy nočnýh košieľok , ktoré je možne žehliť, doporučujeme rubnou stranou.

Taktiež treba dbať na správne uskladňovanie bielizne. V prípade podprsenok napr. predídete tým deformovaniu košíkov.

Každá bielizeň má svoju životnosť,preto naozaj pozorne čítajte pokyny na ošetrenie uvedené na štítku. Môžete ju svojmu prádlu predlžiť.

S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít.